Zaufali nam

AK-Consulting.pl - lider na dolnośląskim rynku Kancelarii Brokerskich, który gwarantuje swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie w obszarach związanych z ubezpieczeniami, finansami, pozyskiwaniem źródeł kapitału, zarządzania ryzykiem gospodarczym. Fides Kancelaria Radców Prawnych udziela wsparcia prawnego AK-Consulting.pl, by dokładniej oceniać potrzeby i minimalizować ryzyko klientów Kancelarii Brokerskiej.

Multitrio.pl - udziela wszelkiej pomocy i wsparcia w celu pozyskania odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej w zakresie ochrony majątku, życia, czy też prywatnej opieki medycznej.

Biuro Tłumacza Języka Niderlandzkiego dr Małgorzata Szczypińska specjalizuje się w tłumaczeniach prawniczych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wiedza i doświadczenie tłumacza, gwarantuje klientom Fides Kancelarii Radców Prawnych, że kontrahenci niderlandzcy lub polscy współpracujący z kontrahentami niderlandzkimi będą zawsze właściwie zrozumieni.

FreeLing zajmuje się działalnością edukacyjną i kulturową powiązaną z językami. Fundacja uczestniczy w projektach z dziedziny nauki języków obcych i wymiany kulturowej, współpracując przy tym z innymi instytucjami i organizacjami. Prawnicy Fides Kancelarii Radców Prawnych dzielą się swoim doświadczeń i praktyką z zakresu prawa z uczestnikami szkoleń organizowanych przez Fundację.

Losan – hiszpańska spółka branży odzieżowej, która  2014 roku rozszerzyła swój międzynarodowy rynek sprzedaży o Polskę. Fides Kancelaria Radców Prawnych świadczy stałe wsparcie prawne spółce z zakresu przepisów prawa cywilnego i UE.

Comrel – wrocławska agencja kreatywna specjalizująca się w tworzeniu materiałów reklamowych, poligrafii oraz wydawnictwie eBook-ów.

Napisz do nas na Messengerze!