O kancelarii Fides Wrocław

Kancelaria została założona w 2013 roku przez radcę prawnego Katarzynę Piórkowską – Frątczak, a następnie została przekształcona w spółkę partnerską pod nazwą FIDES Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych. K. Piórkowska-Frątczak, R. Dawidziak. Spółka partnerska.

Misją Kancelarii jest służenie profesjonalną wiedzą prawną, w oparciu i zaufanie i zaangażowanie we wszystkich powierzonych sprawach, mając na względzie przede wszystkim dobro reprezentowanego Klienta.

Kancelaria doradza Klientom w oparciu o zaufanie i zaangażowanie w powierzoną sprawę. Profesjonalizm w działaniu buduje na ścisłej i stałej współpracy z Klientem. Takie podejście do współpracy pozwala na zapoznanie się ze specyfiką branży danego przedsiębiorstwa, jego filozofią oraz potrzebami. Dzięki temu Kancelaria gwarantuje kompleksową obsługę prawną poprzez oferowanie dopasowanych usług, czyniąc współpracę lepszą i trwalszą.

Trzy filary Kancelarii decydujące o wysokiej jakości oferowanych usług prawnych:

FILAR 1

Zaufanie

Podejmując się świadczenia pomocy prawnej Fides Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych ma na względzie przede wszystkim dobro reprezentowanego Klienta.

Gwarancją zaufania jest to, że podejmowane przez profesjonalnego pełnomocnika czynności wykonywane są zgodnie z najlepszą wiedzą, a kierunek i sposób działania oparty jest na zasadach zawartych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego i Kodeksie Etyki Doradcy Restrukturyzacyjnego.

Niepewność kończy się tam, gdzie zaczyna się zaufanie. Budujemy je od pierwszego kontaktu z Klientem.

FILAR 2

Zaangażowanie

Nasza Kancelaria koncentruje się na kompleksowym świadczeniu pomocy prawnej osobom, które cenią sobie efektywną pracę oraz wymierne efekty współpracy adekwatne do stanu prawnego i faktycznego sprawy.

Osiągnięcie tego celu jest tym bardziej możliwe, gdy nad jedną sprawą pracuje więcej niż jeden specjalista.

Kancelaria promuje działanie, by wstępnej analizy sprawy oraz wyboru określonego sposobu jej prowadzenia dokonywać przy udziale co najmniej dwóch radców prawnych.

FILAR 3

Profesjonalizm

Fides Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych przyjęła metodę działania, która umożliwia dokładne zgłębienie problemu oraz znalezienie rozwiązania najbardziej adekwatnego i optymalnego dla Klienta.

Podjęcie takich działań w praktyce pozwala na zwiększenie skuteczności pełnomocnika.

Obdarzającym zaufaniem Fides Kancelarię Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych dajemy gwarancję zaangażowania, stanowiącego pozytywny stan, pod wpływem którego profesjonalny pełnomocnik samodzielnie działa na rzecz sukcesu Klienta, czerpiąc osobiste zadowolenie z wykonywanej pracy.

Napisz do nas na Messengerze!