Wierzyciele GNB S.A.

 Szanowni Państwo!

20 lipca 2023 r. Sąd ogłosił upadłość Getin Noble Banku S.A. Dla klientów tego banku, posiadających kredyty „frankowe”, oznacza to gorący okres, gdyż do 19 sierpnia 2023 r. mają oni czas na zgłoszenie swojej wierzytelności syndykowi bez kosztów sądowych.  

Wobec bardzo krótkiego horyzontu czasowego, konieczności zgłoszenia wierzytelności poprzez system KRZ oraz stopnia skomplikowania i różnorodności każdej sprawy – zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią.

Posiadając ogromne doświadczenie zarówno w obsłudze pozwów “frankowych”, jak i przede wszystkim – w obsłudze procesów upadłościowych, jesteśmy w stanie rzetelnie poprowadzić Państwa sprawę wobec upadłego Getin Noble Banku S.A.

Zapraszamy serdecznie do pobrania, wypełnienia i wysłania nam na adres biuro@krpfides.pl poniższej ankiety – znacznie skróci to czas na uporządkowanie podstawowych informacji o Państwa sytuacji oraz pozwoli na sprawne przygotowanie niezbędnej dokumentacji.

Jednocześnie tych z Państwa, którzy podejmą decyzję o współpracy z naszą Kancelarią, bardzo prosimy o złożenie niniejszej ankiety / kontakt z nami najpóźniej do dnia 17 sierpnia 2023 r. do godziny 16.00 – pozwoli to na rzetelną analizę i złożenie dokumentów do KRZ na czas.

 

Napisz do nas na Messengerze!